lutego 14, 2017

KAMPANIA STREETCOM - OPTIMA CARDIO POTAS+

Ostatnio dostałam do przetestowania margarynę Optima Cardio Potas+. Margaryna wspomaga obniżanie cholesterolu a także pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi.

Cholesterol pomaga prawidłowe działanie organizmu jednak jego nadmiar szkodzi zdrowi. Margaryna Cardio Potas+ ma na celu utrzymać prawidłową jego ilość w organiźmie. Cholesterol pomaga w:
 • budowy komórek ciała,
 • produkcji hormonów,
 • syntezy witaminy D.


 Rozróżniamy 2 rodzaje cholesterolu: dobry i zły. Żeby nasz organizm działał prawidłowo musimy zachować równowagę pomiędzy tymi dwoma cholesterolami.

Dzięki optima cardio możemy obniżyć cholesterol w 3 tygodnie. Wystarczy jeść 3 kromki chleba dziennie z margaryną optima (ruch fizyczny oczywiście wskazany) czy używaj optimy cardio do smażenia i przygotowywania innych potraw (np. naleśniki).

Do rodziny Cardio dołączył potas+. Margaryna ma takie samo działanie jak wcześniejsza optima Cardio oraz dodatkowo pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi w organizmie.

Potas jest jednym z elktrolitów, które rozpuszczają się w wodzie, transportują składniki odżywcze do komórek i pomagają pozbyć się zbędnych produktów z organizmu

Odpowiednia dawka potasu bierze udział w regulacji napięcia mięsniowego, ciśnienia krwi, pracy nerek i rytmu serca.

Jego niedobór powoduje gwałtowne i nieregularne bicie serca, puchnięcie nóg, skurcze mięśni nóg, nerwowość, zaparcia czy znużenie.


Kochani dbajmy o nasz silniczek bo nikt za nas tego nie zrobi.

Wraz z 4 opakowaniami margaryny cardio optima potas+ otrzymałam ulotki dla znajomych i książeczkę dla mnie wraz z najważniejszymi informacjami o prdukcie.

2 komentarze:

 1. Doceniam brak soli w produkcie, dodatek ważnego dla serca potasu, obniżanie cholesterolu oraz fakt, że sprawdza się zarówno na zimno, jak i na ciepło. No i że to produkt roslinny, a nie zwierzęcy. Tyle właściwości – dla mnie to argument nie do przebicia. #OptimaCardioPotasPlus #OptymalneWybory

  OdpowiedzUsuń
 2. Również mam przyjemność testowanie ze streetcom.pl
  Świetne rozwiązanie dla całej rodziny. Dla osób z ryzykiem nadciśnienia jak również walczących z cholesterolem.
  Dla mnie świetne rozwiązanie, mogę używać ja i moi rodzice bez obaw, że "jemy" za dużo niezdrowego masła.
  Jako osoba z nadciśnieniem tętniczym po stosowaniu Optima Cardio Potas+ moje ciśnienie jest unormowane i ustabilizowane i czuje się zdecydowanie lepiej. A co najważniejsze mogę znowu smarować kanapki.


  - przyjemny zapach
  - smak
  - do stosowania na zimno i na ciepło
  - do pieczenia, smażenia
  - można stosować do słodkich i słonych potraw
  - łatwo się rozsmarowuje
  - dobra konsystencja
  - nie spada z noża
  - dla wszystkich członków rodziny
  #OptimaCardioPotasPlus #OptymalneWybory

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.